Prasy Zwijające

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Wybierz serię:

a
Prasy kostkujące serii LB 4
4 MODELE PRAS O WYMIARACH od 80x70 do 120x90

Zewnętrzny wygląd nowych pras LB odzwierciedla zupełnie nowe podejście do projektowania. Wszystkie kluczowe elementy zostały zmienione lub przebudowane. Konstrukcja ta zawiera niezwykle wytrzymałą rame srodkową, nowy podnośnik oraz rotor do szybkiego zbierania i przeniesienie dla komory prasowania. Nie wszystko uleglo zmianie Case IH pozostawił sprawdzone elemnty z poprzenich modeli takie jak wyjątkowo niezawodny system podwójnego wiązania. Wydajne i niezawodne zbiory od luznego pokosu do stabilnych bali.
b
Prasy zmiennokomorowe serii RB 455/465
2 MODELE PRAS O WYMIARACH 90 do 150 LUB 90 do 180

Dzięki zaangażowaniu klientów udało się zaprojektować nowe prasy. Szybki proces prasowania w wysokiej i stałej gęstości jest ważnym wymogien żeby zebrać uprawy i zachować ich jakość w wąskim przedziale czasowym który gwarantuje wysoką jakość. To jest właśnie do czego zmienne prasy Case IH zostały zaprojektowane.
c
Prasy stałokomorowe serii RB 344
1 MODEL PRASA - WYMIARY 120x125

Naszym celem jako Case IH jest utrzymanie wysokich standardów produktywności szczególnie podczas zbiorów. Dlatego wprowadziliśmy nowy model prasy zwijającej zdolnej do zbiorów z niezwykłą szbykością i skutecznością.