Farmall Series

UNIWERSALNY CIAGNIK Z LADOWACZEM PRZEDNIM – Z CALOROCZNYM POTENCJALEM
Farmall – nazwa głęboko zakorzeniona w historii Case IH – jako synonim uniwersalnych ciągników legendarnej marki powstałej w 1923 roku. Współczesne ciągniki Farmall są zaprojetowane z naciskiem na zalety ich poprzedników mianowicie – zwrotność, kompaktowe wymiary, łatwość obsługi, wysoka moc do masy własnej. Solidne i niezawodne ciągniki są przeznaczone prac ogolnych w gospodarstwach rolnych. Niezależnie czy ciągnik pracuje z aplikacjami czy ładowaczem lub jako ciągnik do transportu w pełni zasługuje na swoja reputacje.

_MG_6983
Farmall A
5 MODELI MIĘDZY 55 do 114KM

Farmall A jak skonfigurwany w taki sposób żeby poczatkujący operatorzy byli w stanie szybko i efektywnie zapoznać się i być w stanie użytkować jako ciągnik pomocniczy w ramach dużego gospodarstwa. W przypadku małych inwestycji - zakup Farmall A jest jak najbardziej uzasadniony ze względu na niska cenę i koszty eskploatacji.
DOSKONALE DOPASOWANE DO TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI
Ciągniki Farmall A skonstruowano tak, że nawet nowi lub niedoświadczeni operatorzy szybko opanują ich działanie, dzięki czemu nowe ciągniki staną się doskonałym wsparciem w dużych gospodarstwach zatrudniających wielu operatorów. Natomiast w przypadku mniejszych gospodarstw korzystna cena zakupu i niskie koszty eksploatacji sprawią, że ciągniki Farmall A okażą się mądrą inwestycją niewymagającą nadmiernego uzasadnienia.
RB_455_C13_034
Farmall C
7 MODELI MIĘDZY 58 do 114KM

Szeroka gama opcji włączając przekładnie, hydraulike, WOM'y oraz pakiety opon - ciagniki Farmall C mogą być dostarczone fabrycznie w pełni gotowe do pracy. Ponadto dla specajlnych aplikacji jest możliwość zainstalowania odpowiedniego filtra anty pyłkowego w kabinie.
NIEWIELKIE I WSZECHSTRONNE
Dzięki bogatej ofercie opcji montowanych fabrycznie ciągniki Farmall C są doskonale przygotowane do wszystkich prac rolniczych, komunalnych i przemysłowych. Szeroka gama dostępnych opon, układów hydraulicznych i podnośników gwarantuje możliwość dostosowania ciągnika do szerokiego spektrum zadań.
Farmall_95U_C13_026
Farmall U
3 MODELE MIĘDZY 99 do 114KM

Dzieki sprawdzonej jednostce napedowej, przestronnej kabinie, oszczednym sinikom - ciagniki przeznaczone sa zarówno do ogólnych prac około gospodarstwa, w gospodarstwach hodowlanych oraz do użytku codziennego. Farmall U Pro pracując z zamontowanymi urządzeniami, ładowaczem czy jako ciągnik transportowy w pełni zasługuje na słynną reputację ciągnikow Farmall .
SPRAWDZONA HISTORIA SUKCESU
Wszystkie nowe ciągniki Farmall U spełniają wymagania normy emisji spalin Euro IIIB, oferując mocniejsze silniki, więcej momentu obrotowego i większą moc. Dzięki temu i dzięki sprawdzonej koncepcji konstrukcyjnej i wzorniczej kabiny i przekładni ciągnik Farmall U jest doskonale przygotowany. Dobre jednostkowe obciążenie mocy i doskonała zwrotność gwarantują jeszcze lepszą przydatność nowego ciągnika Farmall U do pracy z wałem odbioru mocy lub ładowaczem czołowym i do ogólnych prac transportowych w zakładzie.
Farmall_PRO_115U_C12_036
Farmall U Pro
3 MODELE MIĘDZY 99 do 114KM

Specyfikacja PRO w naszej ofercie zapewnia poziom premium komfortu o wyjątkowej wszechstronności. Przekładnia 4 stopniowa oraz 32 biegi pozwalają na znalezienie optymalnego biegu dla każdego rodzaju pracy zarówno do ogólnych prac około gospodarstwa, w gospodarstwach hodowlanych oraz do użytku codziennego . Farmall U Pro pracując z zamontowanymi urządzeniami, ładowaczem czy jako ciągnik transportowy w pełni zasługuje na słynną reputację ciągnikow Farmall.
FARMALL U PRO – KOMFORT I MOC
Nazwa Farmall jest głęboko zakorzeniona w historii marki CASE IH, która oferuje mocne i wszechstronne ciągniki od 1923 roku. W dzisiejszych czasach nacisk jest nadal kładziony na kompaktową konstrukcję, niewiarygodne właściwości manewrowe, łatwość obsługi i wysoki wskaźnik mocy do masy, aby móc oferować ciągniki o szerokim wachlarzu zastosowań. Te komfortowe i mocne ciągniki zostały opracowane, aby sprawdzały się podczas ogólnych prac w gospodarstwach uprawowych, w trakcie trudnych zadań w gospodarstwach hodowlanych oraz podczas rutynowych czynności w obrębie gospodarstwa. Zarówno podczas prac z podłączanym sprzętem, z ładowaczem, jak i podczas transportu wszechstronne ciągniki Farmall U Pro spełniają oczekiwania zgodnie z ich znakomitą reputacją.