Maxxum Series

JEST DOSTĘPNE TYLKO W CZERWONYM
Od kosztowo efektywnego Maxxuma w podstawowym modelu do Maxxuma z mulkotrolerem i przekładnia CVX – na pewno znajdziesz model odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Dzięki zastosowaniau technologii Efficent Power – wszystkie modele cechują się wysoką wydajnością nawet w ekstremalnych warunkach co pozwala CI wykonać prace skutecznie i ekonomicznie za każdym razem.

Maxxum_140EP_C12_014
Maxxum
6 MODELI MIĘDZY 110 do 140KM

Poziom wejściowy - optymalne inwestycje niezbędne do wykonania Twojego zadania. Uproszczony elastyczny pakiet przewidziany dla Twojej firmy, czy to nie jest proste.
H9X25074_140EP
Maxxum Multicontroller
6 MODELI MIĘDZY 110 do 140KM

Wyborem kiedy szukasz wszechstronnego ciągnika o dużej mocy który łączy w sobie środowisko pracy z efektami - wyborem jest ciągnik zapewniający najwyższy poziom wydajności przy maksymalnym zwrocie z inwestycji.
Maxxum_130CVX_C14_002
Maxxum CVX
3 MODELE MIĘDZY 110 do 131KM

Aby odnieść sukces w rolnictwie Twoje maszyny muszą być mocne skuteczne i łatwe w użyciu. Potrzebujesz technologie redukującą zużycie paliwa oraz kosztów eksploatacji - krótko mówiąc technologie które pracują na Ciebie i na maksymalizacje Twoich wydajności - wszystko to posiada Maxxum CVX.