Kombajny

WYKARMIĆ ŚWIAT – JEST TO TRUDNE ZADANIE
Dlatego zbiory powinny być proste i efektywne. Nasze maszyny powstały z myślą o poprawie szybkości i efektywności zbiorów. Z kombajnami Axial-Flow z szeroką ofertą chederów jakość i wielkość zbiorów będą zawsze na najwyższym poziomie. Technologia została zaprojetowana zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.

240
Axial-Flow 240 Series
3 MODELE MIĘDZY 498 do 634KM

Kombajny Case IH Axial Flow 240 to wysokiej klasy specjaliści dla klientów europejskich. Zbudowane żeby sprostać zmieniającemu się klimatowi oraz wysoko wydajnym gospodarstwom które dziąki Axial Flow są jeszcze bardziej wydajne. Kombajny dzięki swojej wydajności i mocy poprawiają technikę młócenie i efektywność zbiorów. Modele Axial Flow wyprzedzaja swoje czasy i zapewniają rozwiązania dla dzisiejszych jak i przyszłych gospodarstw.
140
Axial-Flow 140 Series
3 MODELE MIĘDZY 312 do 449KM

Kombajny serii Axial Flow 140 zaprojektowane są żeby spełnić oczekiwania wymagających właścicieli średnich wielkości upraw. Od gospodarstw profesjonalnych do konsorcjum, gdzie nasze maszyny idealnie wpisują się w oczekiwania. Znacząco poprawiono moc dla nowych modeli na 4 poziomie emisji, zwiększono również wydajność, dostosowano konstrukcje rotora do europejskich wymagaǹ - delikatne młócenie i wysoka przepustowość.
230
Axial-Flow 230 Series
3 MODELE MIEDZY 449 do 571KM

Nowe kombajny Axial Flow 7230, 8230, 9230, są zbudowane dla największych gospodarstw, dla wymagających właścicieli i użytkowników oczekujących wysokich plonów oraz minimalnych kosztów operacyjnych. Sercem każdego Axial flow jest technologia pojedynczego rotora która niesie za sobą szereg korzyści takich jak: wysoka dokładność młócenia, minimalizowanie strat - przy delikatnym przeładunku zboża.
130
Axial-Flow 130 Series
3 MODELE MIĘDZY 299 do 415KM

Nie ma lepszego połączenia prostoty obsługi z wygodą niż kombajny serii Axial Flow 130. Modele 5130, 6130, 7130 są zbudowanie aby sprostać wymaganiom średniej wielkości upraw, od profesjonalnych gospodarstw do tych dopiero rozwijających się. Sercem każdego Axial flow jest technologia pojedynczego rotora która niesie za sobą szereg korzyści takich jak: wysoka dokładność młócenia, minimalizowanie strat - przy delikatnym przeładunku zboża.
hed
Hedery
5 HEDERÓW DO KAŻDEGO RODZAJU UPRAW

Każdy kombajn jest tak dobry jak jego heder. Heder jest kluczem osiągnięcia wysokiej wydajności kombajnu. I nie ma lepszego rozwiązania niż Case IH Axial Flow z hederem zaprojektowanym do wykorzystania isniejącego potencjalu. Nasze Hedery są zaprojektowane do pracy w każdych warunkach - po to żeby osiągnąć maksymalną produktywność, bez słomy i strat w zbiorach.