Ciągniki

c-faFarmall Series
UNIWERSALNY CIAGNIK Z LADOWACZEM PRZEDNIM - Z CALOROCZNYM POTENCJALEM
Farmall - nazwa głęboko zakorzeniona w historii Case IH - jako synonim uniwersalnych ciągników legendarnej marki powstałej w 1923 roku. Współczesne ciągniki Farmall są zaprojetowane z naciskiem na zalety ich poprzedników mianowicie - zwrotność, kompaktowe wymiary, łatwość obsługi, wysoka moc do masy własnej. Solidne i niezawodne ciągniki są przeznaczone prac ogolnych w gospodarstwach rolnych. Niezależnie czy ciągnik pracuje z aplikacjami czy ładowaczem lub jako ciągnik do transportu w pełni zasługuje na swoja reputacje.
c-maxMaxxum Series
JEST DOSTĘPNE TYLKO W CZERWONYM
Od kosztowo efektywnego Maxxuma w podstawowym modelu do Maxxuma z mulkotrolerem i przekładnia CVX - na pewno znajdziesz model odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Dzięki zastosowaniau technologii Efficent Power - wszystkie modele cechują się wysoką wydajnością nawet w ekstremalnych warunkach co pozwala CI wykonać prace skutecznie i ekonomicznie za każdym razem.
c-puPuma Series
DOCHODOWE GOSPODARSTWO POTRZEBUJE EFEKTYWNYCH ROZWIĄZAN
Jako Case IH jesteśmy niezmiernie dumni z naszych osiągnieć z przeszłości ale również mocno koncentejemy sie na przyszłości. Przez nasze marki które tworza nasze dziedzictwo wspieramy rolników od pokoleǹ dostarczając niezawodny i solidny sprzęt rolniczy stworzony z precyzją i pasją przez nasz zespół który zna rolnictwo od podszewki. Nasze zaangażowanie nigdy się nie zmieni ale potrzeby rolnictwa nieustanienie się rozwijają dlatego nasz dział rozwoju nie spoczywa na laurach.
c-maMagnum Series
WIĘKSZA MOC W TRUDNYCH WARUNKACH
Już ponad 150.000 Case IH Magnum ze świadectwem naszego zaangażowania działa w gospodarstwach na całym świecie. To bogate doświadczenie daje nam niepowtarzalną okazje wysłuchać opinii klientów i operatorów i rozwijać produkty zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Wymagamy od naszych dealerow ale również on nas samych wysokiej jakości usług jakie świadczymy do klientów. Nasza siec delaerska sięga już 391 delaerow, 679 oddziałów dealerskich, i 1377 punktów serwisowaych i to wsyzstko w Europie co jest gwarancją profesjonalnego serwisu. Tak właśnie pracujemy budując zaufanie naszych klientów.
c-quQuantum V/N
12 MODELI MIEDZY 65 do 106KM
Niezależnie od tego czy pracują w winnincach czy ogrodach ciągniki specjalistyczne Quantum pozwalają optymalizować przychody ze zbiorów.
c-stSteiger & Quadtrac
8 MODELI MIĘDZY 370 DO 620KM
Żadnych kompromisów dla maksymalnej produktywności - jak udownodniono poprzez nadanie najwyższego wyróżnienia w branży - Rekord Świata w 24 godzinnej orce.
c-laŁadowacze Czołowe
ŁADOWANIE BĘDZIE MIERZONE NOWĄ SKALĄ
Celem Case IH maksymalizować wydajność z inwestycji. Przednie ładowacze LRZ łącza w sobie siłę, sztywność, nowoczesny wygląd - tworząc tym samym innowacyjną koncepcje ładowacza. Wyróżniaja się funkcjonalnością oraz techniczenie zaawansowanymi rozwiązaniami po to aby dać Tobie przyjemność w codziennej pracy rownocześnie dostarczając wysoką wydajność.

Ten post jest sponsorowany przez naszych partnerów Wigs